Меню
м. Харків, вул. Дудинская, 1А
Наша адреса:
м. Харків, вул. Дудинская, 1А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 20:00
  • Сб, Нд - 10:00 - 18:00
Замовити дзвінок

София від виробника

Книга Таро - Ваш компаньйон Таро (Хайо Банжаф)
0
160.00 грн.
Книга Хайо Банцхаф і Еліза Хеммерляйн "Ваш супутник Таро" виконана в м'якій палітурці,виробник Україна. "У період кризи або значних змін нас,як ..
Книга Таро - Райдера Уейта (Хайо Банжаф)
0
160.00 грн.
книга Хайо Банцхаф Книга Таро м'яка обкладинка чорно-біла поліграфія виробник Україна. За допомогою цієї книги ви зможете відразу ж розкласти ка..
Книга Таро - Самовчитель на Таро (Хайо Банжаф)
0
160.00 грн.
Книга Хайо Банцхаф "Самовчитель по Таро" виконаний в м'якій палітурці,виробник Україна. "... В цій книзі я хочу познайомити вас одним розкладом ..
Гадальні Карти Таро - Райдера Уейта Дурень (Софія)
0
180.00 грн.
Ця колода карт Таро була створена в 1910 році художницею Памелою Колман Сміт під керівництвом видатного британського дослідника містицизму Артур..
Гадальні Карти Таро - Райдера Уейта Сонце (Софія)
0
180.00 грн.
Таро Райдера Уейта по праву вважається класичною і, мабуть, найпопулярнішою колодою карт Таро. Ця колода використовується більше ста років - пер..
Гадальні Карти Таро - Райдера Уейта Сонце (Украинская версия)
0
180.00 грн.
Таро Райдера Уейта по праву вважається класичною і, мабуть, найпопулярнішою колодою карт Таро. Ця колода використовується більше ста років - пер..
Гадальні Карти Таро - Магічні послання Ангелів (Дорін Вирче)
0
185.00 грн.
Карти Таро - Магічні послання Ангелів (Дорін Вирче) Цей простий у використанні набір карт дозволить вам щодня спілкуватися з ангелами, які ..
Гадальні Карти Таро - Послання Ангелів для Закоханих
0
185.00 грн.
Карти Таро - Послання Ангелів для Закоханих Якщо Вам необхідно розібратися у відносинах з вашою другою половинкою, зцілити минуле і залучит..
Книга Таро - Ключові поняття (Хайо Банжаф)
0
200.00 грн.
Нова книга "Таро:ключові поняття",оригінальне видання ,яке вийшло в Німеччині в 1990 році,призначена для творчого читача,для серйозного таролога..
Гадальні Карти Таро - Ніколетта Чекколи
0
210.00 грн.
Карти Таро - Ніколетта Чекколи Таро Ніколетта Чекколи - це карти оракульного типу. За ніжними, майже дитячими ілюстраціями, ховається глибо..
Гадальні Карти Таро - Дике Невідоме Таро, The Wild Unknown
0
235.00 грн.
Карти Таро - Дике Невідоме Таро, The Wild Unknown Карти з колоди Дикого Невідомого Таро наповнені чарівними та загадковими образами. Дике..
Гадальні Карти Таро - Телема, Thelema
0
235.00 грн.
Карти Таро - Телема, Thelema Таро Телема - універсальна колода, яка підходить для ворожінь, діагностик, ритуальних і медитативних робіт. Вс..
Подарунковий набір Таро - 78 дверей, Книга + Карти Таро 78 дверей
0
380.00 грн.
Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Не минає жодного дня в нашому житті, щоб ми не користувалися дверима. М..
Подарунковий набір Таро - Манара, Книга Всі кольори любові + Карти Таро Манара
0
380.00 грн.
Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Таро Манара - розкриє таємниці жіночої душі і її справжні бажання, пока..
Подарунковий набір Таро - Райдера Уейта Дурак, Книга Таро Уейта як система. Теорія і практика + Карти Таро
0
380.00 грн.
Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Для тих, хто дотримується класичної школи Уейта, або вирішив з неї поча..
Подарунковий набір Таро - Чарівних Принад, Книга + Карти Таро Чарівних Принад
0
380.00 грн.
Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Таро «Магія насолод» – це унікальна колода, яка допоможе вам розібратис..
Подарунковий набір Таро - Язичницьке, Книга + Картки таро Язичницьке
0
380.00 грн.
Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Ця колода розглядається як інструмент усвідомлення і розвитку особистос..
Подарунковий набір Таро - Декамерона, Книга Чого хоче людина + Карти Таро Декамерона
0
420.00 грн.
Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Таро Декамерон - про любовний світі чоловіків, думках, почуттях, про со..
Подарунковий набір Таро - Колесо року, Книга Колесо року + Карти Таро Колесо року
0
420.00 грн.
Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Таро колесо року - колода подієва, ідеально підходить для вирішення жит..
Подарунковий набір Таро - Николетти Чекколі, Книга Таро + Карти Николетти Чекколі
0
420.00 грн.
Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Ніколетта Чекколі, одна з найвідоміших в світі ілюстраторів, направила ..
Подарунковий набір Таро - У силу божевільної ночі, Книга + Карти Таро
0
420.00 грн.
Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Таро Безумной місяця - мають ірреальні, абсолютно унікальні, часом ляка..
ХІТ ПРОДАЖІВ
ПРОДАНО
Подарунковий набір Таро - Райдера Уейта, Книга Таро Уейта як система. Теорія і практика + Карти Таро Уейта
1
380.00 грн.
Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Для тих, хто дотримується класичної школи Уейта, або вирішив з неї поча..