Меню
м. Харків, вул. Дудинская, 1А
Наша адреса:
м. Харків, вул. Дудинская, 1А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 20:00
  • Сб, Нд - 10:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Умови повернення

Умови повернення


Право відповідальності за товар і ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходять до Перевізнику від Продавця з моменту передачі товару Продавцем перевізнику / організації зв'язку, для подальшої доставки Покупцеві. При отриманні товару Покупцем право власності переходить до нього після підпису в документах про отримання замовленого товару.

При отриманні товару на замовлення в пункті видачі товару або за адресою, вказаною в замовленні, Покупець зобов'язується перевірити на відповідність замовлення кількість, укомплектованість товару, цілісність упаковки товару, укомплектованого Продавцем в місці передачі товару.


- Якщо товар не підійшов вам за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, ви можете обміняти його на аналогічний протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Список товарів, які не підлягають поверненню, визначений постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г.

Зауважте: обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий разом з проданим товаром.

- Якщо Ви вже замовили товар, але він ще не відправлений зі складу, Ви можете відмовитися від замовленого товару, повідомивши менеджеру по телефону.

- Повернення товару належної якості можливий за умови збереження його товарного вигляду, а також документа, що підтверджує факт покупки і оплати.

- Якщо Ви отримали товар неналежної якості (з явним дефектом, а також товар, який не відповідає замовленням або не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей), Вам необхідно зателефонувати менеджеру, який допоможе вирішити цю проблему - Вам запропонують товар на обмін або оформлять повернення .

Переконливо просимо Вас, відправляючи товар назад, акуратно упакувати в повній комплектації разом з оригінальною упаковкою.

- Нагадуємо, що претензії щодо повернення приймаються не пізніше закінчення терміну 14 днів з моменту отримання.

- Важливо! При відправці посилки через відділення перевізника, кур'єрською службою, компаніями перевізниками, фактичною датою повернення товару вважається дата, зазначена на посилці.

Терміни та порядок повернення грошей:

- Гроші за товар, який Ви повернули, будуть зараховані на рахунок з якого надійшла оплата, або до відділення компанії перевізника куди було відправлено замовлення і на того ж одержувача. Терміни - 10 робочих днів з моменту отримання повернення.

- при поверненні товару неналежної якості, ми повертаємо не тільки його вартість, але і вартість пересилання до Вас.

- не відшкодовується вартість товарів, повернутих з порушенням умов повернення (наприклад, Ви переслали товар не повністю, частково без упаковки), при цьому товар зворотному пересилання клієнту не підлягає.

- Ми не несемо відповідальність за затримку повернення товару з вини служб доставки товарів, тому, заздалегідь уточнюйте дату, коли товар буде доставлений, у перевізника.

- Всі замовлення, зроблені в нашому магазині, проходять кілька етапів, на кожному з яких здійснюється контроль, щоб переконатися, що до вас відправляється абсолютно якісний товар. Однак навіть в злагодженій роботі бувають проблеми, зокрема пошкоджений товар або не повністю укомплектовано замовлення.

Якщо така ситуація трапилася з вами, необхідно зробити фото пошкодженого або некомплектного товару і зв'язатися з нашим менеджером у зручний для вас способом. Рішення по вашому повідомленню буде прийнято не пізніше семи робочих днів з моменту звернення. Якщо пошкодження мало місце, вам буде відшкодована вартість пошкодженого або відсутнього товару.


Якщо у Вас виникли питання, Ви можете скористатися онлайн допомогою або зателефонувати на гарячу лінію.